ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه
چه کسی می گوید اگر امروز فردی/افرادی در آتش سوزانده شد، فردا این حق را ندارد/ندارند که دنیا را در آتش بسوزاند/بسوزانند!

امسال تعداد بیشماری از داوطلبان متقاضی آزمون دکتری نیمه متمرکز، علی رغم تلاش فراوان شان و داشتن شرایط ورود به دوره دکتری، قربانی ت گذاری های آموزشی غلط ورود به دوره دکتری شدند.

امسال در مرحله مصاحبه دکتری نیمه متمرکز، اعضای هیئت علمی در جلسه مصاحبه دکتری هر دانشجویی را که می شناختند یا هر دانشجویی که سفارش شده بود پذیرفتند و دانشجویان سفارش نشده، هر چقدر هم تلاش کرده بودند و هر چقدر هم رتبه های خوبی داشتند مردود شدند.

در حالیکه آزمون دکتری هم می تواند مانند سایر آزمونها به صورت متمرکز و توسط سازمان سنجش برگزار شود، اعضای هیئت علمی نمی پذیرند چون تبارگماری، پارتی بازی، رانت بازی و لابی گری اگر چه در امر پذیرش برای دانشجویان ناخوشایند است ولی برای اعضای هیئت علمی به خصوص اعضای هیئت علمی دانشگاههای تهران، بسیار جذاب و خوشایند است.

تبارگماری، پارتی بازی، رانت بازی و لابی گری که در مرحله مصاحبه دکتری وجود دارد خوشایند نیست چون برخی همچون من هیچکدام اینها را ندارند و هر چقدر هم تلاش کنند نمی توانند وارد این مرحله شوند . به خصوص دانشگاههای تهران همچون تربیت مدرس، شهید بهشتی، علامه طباطبایی، تهران و . که خدای تبارگماری، پارتی بازی، رانت بازی و لابی گری هستند.

اعضای هیئت علمی فاسد در نتیجه حضور مسئولین فاسد وجود دارند. مسئولین فاسد هم در نتیجه حضور حکومتی فاسد وجود دارند. وقتی فردی که خودش باید عدالت را اجرا کند فاسد است به چه کسی شکایت کنیم؟! وقتی خود وزیر وقت علوم استاد دانشگاه تهران (منبع پذیرش دانشجوی رانتی) است و خودش با رانت بازی دانشجو می پذیرد به چه کسی شکایت کنیم؟! وقتی قانونگذار و اجرا کننده قانون خودشان فاسد هستند و از وجود فساد حمایت می کنند به چه کسی شکایت کنیم؟!

در پایان، امیدوارم اتفاقی در ایران بیفتد و روزی در ایران فرا رسد که دانشگاههای ایران تعطیل شوند و اعضای هیئت علمی هم بیکار شوند تا اعتماد به سقفشان نابود شود. به خصوص اساتید دانشگاههای تهران که آنقدر اعتماد به سقف دارند که حس می کنند خدا شده اند و باید توسط دانشجویانشان یا متقاضیان ورود پرستیده شوند. واقعن شکستن غرور اعضای هیئت علمی به خصوص اعضای هیئت علمی دانشگاههای تهران لازم است. امیدوارم رخ بدهد .

چه کسی می گوید اگر امروز فردی/افرادی در آتش سوزانده شد، فردا این حق را ندارد/ندارند که دنیا را در آتش بسوزاند/بسوزانند!

همیشه جواب بدی، بدی بوده و هست و خواهد بود.

تنها فردی که توانست و می توانست و خواهد توانست جواب بدی را با خوبی بدهد, عیسی مسیح بود چون پسر خدا بود و روح القدس در او ساکن بود. من نه پسر خدا هستم نه روح القدس در من ساکن است!

به شدت موافقم اگر امروز فردی در آتش سوزانده شد، فردا این حق را دارد که دنیا را در آتش بسوزاند.

به شدت موافقم اگر امروز افرادی در آتش سوزانده شد، فردا این حق را دارند که دنیا را در آتش بسوزاند.

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : علمی ,اعضای ,هیئت ,دکتری ,فاسد ,تهران ,هیئت علمی ,اعضای هیئت ,رانت بازی ,شکایت کنیم؟ ,امروز فردی ,تبارگماری، پارتی بازی، ,مرحله مصاحبه دکتری
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کولر گازی ال جی بانه قاب چوبی طب کده felez-ahan دلنوشته های آدمک تاریخ ایران از نگاهی دیگر روزنوشته های کارمند مجرد OnlineAmoozan غار تنهایی من Paul